Site Haritası l
Site İçi Ara
E-Belediye
Sosyal Ağlar
10 C
HABERLER
HENDEK BELEDİYESİ´NDEN EĞİTİME DESTEK
Orjinal Resim

Hendek Belediyesi, eğitime desteğe devam ediyor

Hendek Belediyesi ilçe merkezinde bulunan Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokul bahçesine 700 metrekare kilitli parke taşı döşedi.

Eğitime destek olmayı Hendek Belediyesi olarak görev bildiklerini ifade eden Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “Eğitim alanında her zaman okullarımızın her türlü fiziki altyapı, bakım ve onarım çalışmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamaktır. Hendek Belediyesi olarak İlçede birkaç okula kilitli parke taşı döşedik. Okullarımızı modern ve çağa uygun bir görünüme getirerek, çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve kaliteli bir öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu idarecileri, yapılan çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Öğrencilere daha iyi eğitim verilmesi için gayret sarf eden Belediye Başkanımıza ve ekibine okul idarecileri ve öğretmenleri olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Beğen  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
214 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar