Hendek Belediyesi

BAŞKANIN MESAJLARI

Geri

BAŞKAN'IN MESAJLARI

Başkanın Mesajı

         

 

            Kıymetli hemşehrilerim, görev süremiz boyunca hayata geçirdiğimiz projelerle ve yaptığımız çalışmalarla ilçemize hizmet edebilmenin her daim haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyorum.

 

           31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrasında iş başına geldiğimiz andan itibaren durmadan, aşkla çalışıp sevgi ve kardeşlik ortamı içinde en güzel eserleri Hendek’imize kazandırdık. Güçlü ve güzel yarınlara güvenle bakan, modern şehircilik anlayışı ile yaşam memnuniyetinin yüksek olduğu bir Hendek hayaliyle çıktığımız bu yolda; kaynakları etkin kullanan, adaletten taviz vermeyen şeffaf bir yönetim tarzını kısa sürede hakim kıldık. Tüm sorunları ortadan kaldırarak kalıcı çözümler üretip; dinleyen, anlayan ve üreten bir kurumsal yapıyı da tesis ettik. Spordan, tarıma, sanattan, kültüre, eğitimden, sosyal yaşama, alt yapıdan üst yapıya kadar insana dokunan ne varsa bunu yürekten hissettiren hizmetlerle, ‘Bugün dünden daha güzel’ diyoruz. Çağdaş ve sürdürülebilir kent yönetim anlayışıyla söz verdiğimiz projeleri uyguluyor, günün ihtiyaçlarına göre adımlar atıyoruz. Her geçen gün artan hizmet kapasitemiz ve tempomuzla çok çalışarak gelecek nesillere daha güzel bir Hendek’i miras bırakma hedefinde adım adım ilerliyoruz. Bütüncül bir yaklaşım ve ortak akılla değerlerimizi yaşatıp, kısa, orta ve uzun vadeli projelerimizin yanı sıra birçok eseri ilçemize kazandırıyoruz.

 

           En büyük gücümüz olan Hendek halkıyla el ele verip, ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışını gayretle sürdüreceğiz. İlkelerimizden, doğrularımızdan ve duruşumuzdan asla taviz vermeden değişimden ve gelişimden yana olmaya devam edeceğiz. Sağlık dolu, huzurlu ve daha güzel yarınlarda buluşmak ümidiyle her birinizi saygıyla selamlıyorum.

Sağlıcakla kalın.

 

T.C.

Hendek Belediye Başkanı

Turgut BABAOĞLU