Hendek Belediyesi

HAYDİ, HENDEK, KAN BAĞIŞINA

Geri
HAYDİ, HENDEK, KAN BAĞIŞINA
HAYDİ, HENDEK, KAN BAĞIŞINA

Hendek Belediyesi ve Türk Kızılayı işbirliğiyle ilçedeki sporcuların ve halkın katılımıyla 11 Ekim Salı günü saat 13.30’da kan bağış kampanyası düzenleniyor. Ayrıca tedavi gören Hendekli Meriç Sancaktar’a donör aranıyor.

 

11 EKİM SALI GÜNÜ

Hendek Belediyesi, Türk Kızılay’ının kan bağış kampanyasına destek vermek ve tedavi gören Hendekli Meriç Sancaktar’ın tedavisi için ‘Vatansever olmak kanımızda var’ sloganıyla kan bağış kampanyası düzenliyor. Kampanyaya Hendekli sporcuların yanı sıra belediyeye personelleri de katılarak destek olacak. Kampanyanın başladığı gün olan 11 Ekim Salı günü Hendek protokolünün katılımıyla kan bağış noktasında mini bir tören düzenlenecek. Hendek Belediye binası önünde kurulacak olan kan bağış noktasında yapılacak olan kan bağış kampanyası saat 13.30’da başlayacak.

 

BAŞKAN BABAOĞLU: HEP BİRLİKTE UMUT OLALIM

 

Hendek Belediyesi önünde düzenlenecek olan kan bağış kampanyasına tüm Hendek halkını davet eden Başkan Turgut Babaoğlu, kan bağışının önemine dikkat çekerek “Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Kızılay’a bağışlayacağınız bir dam kan, başka birine şifadır, candır, hayattır. Ayrıca Hendekli Meriç Sancaktar’a donör olmak için tüm hemşehrilerimi 11 Ekim Salı günü saat 13.30’da Belediyemiz önünde düzenlenecek olan kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Hendek dayanışmasını hep birlikte gösterip, gelin hep birlikte umut olalım” dedi.