Hendek Belediyesi

SELAM KARADENİZ’E HENDEK’TEN CANLI YAYINLA EKRANLARDA

Geri
SELAM KARADENİZ’E HENDEK’TEN CANLI YAYINLA EKRANLARDA
SELAM KARADENİZ’E HENDEK’TEN CANLI YAYINLA EKRANLARDA

Hendek’te 28 Eylül akşamı Karadeniz rüzgarı esecek. Mavi Karadeniz Tv’de yayınlanan Selam Karadeniz’e adlı program Hendek Belediyesinin destekleriyle 28 Eylül Çarşamba akşamı Hendek Belediyesi Otopark alanından canlı yayınla seyirci ile buluşacak. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu herkesi ekran başına, yayını canlı olarak izlemek isteyenleri ise otopark alanına davet etti.

HENDEK BELEDİYESİ OTOPARK ALANINDA

Mavi Karadeniz Tv’de yayınlanan Hendekli yerel sanatçılar Yasin Kılıç ile Mustafa Bektaş’ın hazırlayıp sunduğu ‘Selam Karadeniz’e adlı program için şimdiden heyecan dorukta. Program 28 Eylül Çarşamba günü 19:30 ile 00:30 saatleri arasında Hendek Belediyesi otopark alanında kurulan sahneden canlı yayınla ekranlara gelecek. Açık hava konseri olarak gerçekleştirilecek programa birçok yerel sanatçının katılıp türküler söyleyip Hendek halkına unutulmaz bir gece yaşatacak. Programa tüm Hendek halkı davet edildi.

İSTER MEYDANDAN İSTER EKRAN BAŞINDAN

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu programla ilgili yaptığı açıklamada, “Artık yaz aylarının sonuna geldik. Yaz’ın sonlarında Hendekli yerel sanatçılarımızın hazırlayıp sunduğu, canlı yayınla ekranlara gelen Selam Karadenize adlı programa katılmaya ve Karadenizin vazgeçilmez danslarından olan horon oyununu oynamaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Haydi, Hendek bu coşkuya hep beraber ortak olalım. Belediye Otopark alanına tüm halkımızı bekliyorum. Meydana gelemeyenleri de ekran başına bekliyorum” dedi.

ADRES VE FREKANS BİLGİLERİ

Programı Canlı olarak izlemek için “www.mavikaradeniztv.com.tr” internet adresinden, Digital Uydu Alıcıya Frekansı olan 12.265 Symbol : 27.500 Fec : 5/6 Polarizasyon : Vertıcal Frekans bilgilerini girerek ya da Digitürk Kanal: 628’nci Kanal, D-Smart Kanal: 255’nci kanaldan izlenebilecek.

  • ETKİNLİK TARİHİ
    28 Eylül 2022
  • ETKİNLİK SAATİ
    19.30
  • ETKİNLİK ADRESİ
    Belediye Otoparkı