Hendek Belediyesi

19 MAYIS´A ÖZEL GENÇLİK KONSERİ

Geri

19 MAYIS´A ÖZEL GENÇLİK KONSERİ

19 MAYIS’A ÖZEL GENÇLİK KONSERİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle, ‘2.Gençlik Konser’i düzenleneceğini duyurdu. Gençlerin sevdiği isimler olan Fatma Baba, Sonuç ve İnerken Kolay’ın sahne alacağı konser bayram günü saat 17.00’da Atatürk Parkında yapılacak. Başkan Babaoğlu tüm gençleri konsere davet etti.

GENÇLER İSTEDİ, BAŞKAN MÜJDELEDİ

Hendek Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir dizi etkinlikler ve ‘Gençlik Konseri’ düzenliyor. Gençlerin konser taleplerine kayıtsız kalmayan Başkan Turgut Babaoğlu, gençlerin beklediği müjdeyi resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Babaoğlu yaptığı paylaşımda, “Sevgili gençler; Beklediğiniz güzel bir haberi, yeni haftanın ilk gününde sizlerle paylaşmak istiyorum.19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle Perşembe günü Atatürk Parkı içinde saat 17.00'da sevdiğiniz isimler Fatma Baba, Sonuç ve İnerken Kolay sahne alacak. Haydi, bayram günü sizin için hazırlanan Gençlik Konserine hepinizi bekliyoruz “ diye yazdı.

COŞKU DOLU KUTLAMA

Etkinliklerle ilgili olarak açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “103 yıl önce Samsun’a atılan ilk adım, “Milletin bağımsızlığının, yine milletin azim ve kararıyla kurtulacağına” inanan Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Türk milletinin çelikten iradesidir. Cumhuriyetimizin ve Devletimizin harcının karıldığı, temellerinin atıldığı bu müstesna gün; şerefli tarihimizin altın nişanesi, iftiharımız, gururumuz, Türk Milletidir, vatan sevdasıdır. Milli mücadelenin kahramanlık eseri olan devletimizin müjdecisi 19 Mayıs’ın 103’ncü yılında Hendek Belediyesi olarak bir dizi etkinlikler düzenleyerek milli bayramımız coşku içinde kutlamayı planladık.

GENÇLERİN SEVDİĞİ İSİMLER

19 Mayıs günü yapılacak resmi törenlerin yanı sıra aynı gün Bayraktepe Sosyal Tesisleri önünden başlayarak şehir merkezine kadar motosiklet sürüşü yapılacak. Saat 16.00’da başlayacak olan motosiklet sürüşünün ardından saat 17.00’da Hendek Belediyesi Atatürk Parkı içinde 2’nci Gençlik Konseri düzenlenecek. Konserde gençlerin sevdiği isimlerden olan Fatma Baba, Sonuç ve İnerken Kolay adlı sanatçılar sahne alacak. Atatürk Parkı içinde yapılacak olan konserde ayrıca tüm katılımcılara Türk Bayrakları dağıtılacak. Bayramımızı gençlerimizle coşku içinde doya doya kutlayacağız. Tüm gençlerimizi ücretsiz konserimize bekliyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun. ” ifadelerine yer verdi.