Hendek Belediyesi

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI TÖRENLE BAŞLADI

Geri

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI TÖRENLE BAŞLADI

Hendek’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları,  Cumhuriyet Meydanında Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.  

YOĞUN KATILIM 

Törene Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman Sercan Candan, SAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rüştü Yeşil, gaziler, askeri erkân, bürokratlar, belediye daire müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.  

ANITA ÇELENK SUNULDU

Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun anıta çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Cumhuriyetimizin 99.yılı münasebetiyle gerçekleşen çelenk sunum töreninin ardından protokol mensupları vatandaşlarla birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

KUTLAMA PROGRAMI

Kutlamalar 29 Ekim Cumartesi günü saat 09.30’da Kaymakam Halil İbrahim Acır’ın makamında tebrikleri kabul etmesiyle devam edecek. Ardından saat 10.00’da Hendek Yeni Spor salonunda kutlama programı düzenlenecek.

Başkan Babaoğlu tüm vatandaşların Cumhuriyet Bayramını bir kez daha kutlarken yapılacak olan kutlamalara tüm vatandaşları davet etti.