Hendek Belediyesi

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNİN TEMELİ ATILDI

Geri

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNİN TEMELİ ATILDI

Hendek Yeşilyurt Mahallesine inşa edilecek olan Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve 112 Acil Komuta Merkezinin temeli düzenlenen törenle atıldı

YOĞUN KATILIMLA

Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Komuta Merkezi olarak hizmet verecek olan binanın yapımı temel atma töreniyle başladı. Törene Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törene Hendek’e bir dizi temaslarda bulunmak üzere gelen Kırgızistan heyeti de katıldı. Kurban kesilmesinin ardından Başkan Babaoğlu ve protokol mensupları çalışmalarının startını verdi ve ardından ilk harç döküldü.

HAYIRLI OLSUN

Törende kısa bir konuşma yapan Başkan Babaoğlu, “Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Komuta Merkezimizin temel atma töreni gerçekleştirildi. Hendek’imiz güzel bir hizmete daha kavuşuyor. Emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Yeşilyurtlu hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.  Tören sonrası Babaoğlu vatandaşlarla sohbet ederek, çalışmaları değerlendirdi.