Hendek Belediyesi

AKAR VE BABAOĞLU AKOVA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

Geri

AKAR VE BABAOĞLU AKOVA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hantek’te esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

AKOVA MAHALLESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve İl- İlçe yöneticilerinden oluşan heyet Akova mahallesi Hantek Camiinde kılınan Cuma namazının ardından mahalle muhtarı Ramazan Kaya eşliğinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İl Başkanı Akar, İlçe Başkanı Namlı ve Başkan Babaoğlu Hendek’e yapılan yatırımlar hakkında bilgiler vererek vatandaşların sorunlarını dinleyip sorunların çözümü noktasında ilgili istişarede bulundular.

BAŞKAN BABAOĞLU: HİZMET SEFERBERLİĞİMİZ SÜRÜYOR

91 mahallede seferberlik durumlarının devam ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Bugün MHP Sakarya İl Başkanımız Sn. Ahmet Ziya Akar, İlçe Başkanımız Sn. Burhan Namlı ve kıymetli il- ilçe yöneticilerimizle birlikte Hantek’teyiz. Cuma Namazı sonrası esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Çaylarını içtik sohbet ettik. Sağ olsunlar hepsi bizi güler yüzle karşıladı. Ekiplerimiz ilçemizin tüm noktasına hizmet getirmek için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Bu mahallelerimizden biride Akova Mahallemiz yatırımlarımız ve hizmet seferberliğimiz mahalle mahalle devam ediyor. Program dahilinde çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşlarımız merak etmesin hizmet gitmeyen mahallemiz kalmayacak. Muhabbetleri ve güler yüzleriyle bizleri misafir eden Akova Mahalle Muhtarımız Ramazan Kaya ve esnafımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

İL BAŞKANI AKAR TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret kapsamında konuşan MHP Sakarya İl Başkanı Akar ise, “ Bugün Hendek’teyiz. Hendek’te çok güzel bir beraberlik var. Bu buluşmalar yapılan hizmetlerin anlatılmasına, mahallelerimizin eksiklerinin yerinde tespit edilmesine ve sorunların çözümüne büyük katkı sağlıyor. Bütün bu çalışmalarda hemşehrilerimizin dua ve desteğini her zaman yanımızda hissettik. Allah bu birlik ve beraberliğimiz bozmasın. Cumhur İttifakının gücüyle İlçemize değer katacak yatırım ve hizmetleri hep birlikte Sakaryamıza ve ilçelerimize kazandırmanın gayreti içinde olduk. Her fırsatta hemşehrilerimizle iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Başkanımız Turgut Babaoğlu’nun bu mahallemize güzel hizmetleri olmuş. Vatandaşlarımızın yüzü gülüyor. Muhtarımız mutlu. Allah’ın izniyle sırasıyla diğer mahallelerde hizmet seferberliği kapsamında beklenilen hizmetlere kavuşacak. Gerek Sakarya'da gerek Hendek’te vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.