Hendek Belediyesi

BABAOĞLU İMZALADI: SOSYAL DENGEYE %50 ZAM

Geri

BABAOĞLU İMZALADI: SOSYAL DENGEYE %50 ZAM

Hendek Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet Sen arasında yapılan görüşmeler sonucunda memur ve sözleşmeli memurlara yönelik 2022 ve 2023 yılını kapsayan sosyal denge tazminatına %50 zam yapıldı.

İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun makam odasında düzenlenen imza törenine Türk Yerel Hizmet Sen Eskişehir-Bilecik ve Sakarya Şube Başkanı Selami Küçükoğlu, Şube Başkan Yardımcıları, Türk Yerel Hizmet Sen Hendek Temsilcisi Recep Ali Aydın ve sendikanın işyeri temsilcisi İlhan Erkoç’ta yer aldı.

‘BAŞKANIMIZ ÇALIŞANIN YANINDA’

İmza töreninde konuşan Sendika Şube Başkanı Selami Küçükoğlu, 2022-2023 yıllarını kapsayan sosyal denge tazminatına yapılan zammın hayırlı olmasını dileyerek, “ Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu her zaman çalışanın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Öncelikle sadece memurlara sağlanan bu haklar tüm sözleşmeli memurlarımızı kapsayacak şekilde düzenlendi. Ardından ek protokollerle geçen yıl içinde yüzde 100’ü bulan zam yapıldı. Şimdi de yüzde 50,01 zam uygulandı. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.

BABAOĞLU: ÇALIŞANLARIMIZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Yapılan zammın hayırlı olmasını dileyen Başkan Turgut Babaoğlu ise,  “Çalışanlarımızla biz kocaman büyük bir aileyiz. Bunun için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyor, çalışanlarımızın refahını arttıracak adımları bir bir atıyoruz. Hepimiz aynı taraftayız. Hendek’e hizmet noktasında gayretle çalışan tüm arkadaşlarımızın en iyi şartlara ulaşması adına da çalışmaya devam edeceğiz. Türk Yerel Hizmet Sen’e teşekkür ediyor, belediyemiz çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.