Hendek Belediyesi

BAŞKAN BABAOĞLU GAZİLERİ AĞIRLADI: HAKKINIZ ÖDENMEZ

Geri

BAŞKAN BABAOĞLU GAZİLERİ AĞIRLADI: HAKKINIZ ÖDENMEZ

BAŞKAN BABAOĞLU GAZİLERİ

AĞIRLADI: HAKKINIZ ÖDENMEZ

15 Temmuz Sakarya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Gazi M.Ensar Özensel'in teşekkür plaketi takdim ettiği Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, "Kahraman gazilerimiz övünç kaynağımızdır. Bizler ne yapsak azdır. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kıymetli ailelerini ve Gazilerimizi hürmetle selamlıyorum" dedi.

GAZİ ÖZENSEL: BAŞKANIMIZ HEP YANIMIZDA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 15 Temmuz Sakarya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Gazi M.Ensar Özensel ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

15 Temmuz Sakarya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneğinin kısa bir süre önce kurularak faaliyetlerine ve çalışmalarına başladığını ifade eden Dernek Başkanı M.Ensar Özensel, “ Biz Gaziler olarak sadece ülkemize katkı sunmak, milli ve manevi değerlerimizi gelecek nesillere aktarmak üzere yola çıktık. Eğitim programları yapıyor, öğrencilerimizle buluşuyoruz. Gerek şehrimiz gerek Başkent nezdinde gerekli tüm kurumlardan bu manada destek alıyoruz. Siz Değerli Belediye Başkanımıza göstermiş olduğunuz değer ve vermiş olduğunuz kıymetli destekleriniz nedeniyle teşekkür ediyoruz. Bir kez daha gazilerimiz ve şehit ailelerimiz adına Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BAŞKAN BABAOĞLU:TÜRK’ÜN ŞANLI BAYRAĞI DALGANACAK

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getirerek söze başlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise, “15 Temmuz Sakarya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Gazimiz Ensar Özensel kardeşimi ve siz değerli ekibini kutluyorum. Öncelikle nazik düşünceniz için teşekkür ediyorum. Bu vatan için canını feda eden, gözünü bile kırpmayan Aziz Şehitlerimiz ile Kıymetli Gazilerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Şehitlerimizin emaneti olan bu topraklar ve onların aileleri bizim kutsalımızdır. Kahraman gazilerimiz övünç ve gurur kaynağımızdır. Bizler ne yapsak azdır. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kıymetli ailelerini ve Gazilerimizi hürmetle selamlıyorum. Rabbim her birinden razı olsun. Rabbim haine, alçaklara, düşmana fırsat vermesin. Büyük Türk Milleti var oldukça, Türk’ün şanlı bayrağı ilelebet dalgalanacak” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Özensel tarafından, Başkan Turgut Babaoğlu’na Şehit Aileleri ve Gazilere yönelik verdiği destek nedeniyle teşekkür plaketi takdim edildi.