Hendek Belediyesi

BELEDİYE EKİPLERİNDEN YOĞUN MESAİ

Geri

BELEDİYE EKİPLERİNDEN YOĞUN MESAİ

BELEDİYE EKİPLERİNDEN YOĞUN MESAİ

Hendek Belediyesine bağlı ekipler yol bakım onarım, yağmur suyu hattı döşeme ve heyelan olan bölgelerdeki toprak kayması gibi olaylara müdahale ederek çözüme kavuşturdu.

EKİPLER DURMUYOR

Daha yaşanılabilir bir Hendek için tam kapanma sürecinde bile var gücüyle çalışan Hendek Belediyesi, çalışmalarını hem merkezde hem de merkeze uzak mahallelerde aralıksız sürdürüyor. Yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, Yenimahalle ve Akpınar Mahallelerinde yol bakım onarım, Hacıkışla ve İkbaliye Mahallelerinde Yağmur suyu hattı döşeme, Kocatöngel Mahallesinde ise heyelan olan bölgelerdeki toprak kayması sonucu oluşan toprak tesviye çalışmalarına devam etti. Ekipler Çamlıca’da dere ıslahı, Yenimahalle’de ise yağmur suyu hattı çalışmalarına devam ediyor.

GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Konuyla ilgili değerlendirme bulunan Başkan Turgut Babaoğlu, “Ekipleri yoğun bir şekilde sahada çalışmalarını sürdürüyor. Tam kapanma sürecinde de alt yapı ve yol bakım gibi çalışmalar devam ediyor. Bu süreçte de ekiplerimiz günün her saati sahada olacak, belediye hizmetlerinin aksamadan devam etmesini sağlamak amacıyla mesai arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bunun için öncelikle tüm kurallara uymanızı, tedbir ve önlemler kapsamında hareket etmenizi rica ediyorum.  Biraz daha sabırla bu zamanları daha kolay atlatacağız. Önce ailemiz, sonra toplum sağlığı için kurallara mutlaka uyalım. Bu dönemi dayanışmayla tamamlayacağımıza ve sağlıklı günlere hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.