Hendek Belediyesi

BEŞTEPELER´DE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Geri

BEŞTEPELER´DE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

BEŞTEPELER’DE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Yenimahalle’de altyapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda asfaltlama çalışmaları sırası ile devam ediyor.  Sabahın erken saatlerinden itibaren Hendek Belediyesi ekipleri altyapısı cep otoparkları ve yağmur suyu ızgaraları tamamlanan Beştepeler Caddesini de sıcak asfalt ile buluşturuyor.

SICAK ASFALT SERİMİ

Yenimahalle’de 119 sokağı kapsayan 5,7 kilometre uzunluğundaki yağmur suyu hattı inşasının tamamlanmasının ardından yağmur suyu ızgara montajlarını tamamlayan ekipler diğer yandan da yaya yolları yaparak hizmete sunuyor.  Bu işlemlerin ardından belediye ekipleri tarafından ilk olarak 1,8 kilometre uzunluğundaki 2028 nolu sokakta sıcak asfaltla buluşturuldu. Sırasıyla devam eden çalışmalar kapsamında Hendek Belediyesi ekipleri bugün Beştepeler Caddesini de sıcak asfaltla buluşturuyor. Kapsamlı altyapı çalışmaları sonrası bugün itibari ile sıcak asfalt serimine başlayan ekipler, çalışmaların tamamlanmasının ardından yol çizgilerini çekip Beştepeler Caddesini modern bir görünüme kavuşturacak.

BABAOĞLU: ŞEHRİMİZ GÜZELLEŞMEYE DEVAM EDİYOR

Yenimahalle’de kapsamlı altyapı ve üst yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına geçildiğini kaydeden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “1,8 kilometre uzunluğundaki 2028 nolu sokağın ardından altyapısı tamamlanan ve güçlendirilen Beştepeler Caddesinde de ekiplerimiz sıcak asfalt serimine bugün itibari ile başladı. Sağlam altyapısıyla, yaya yolları, cep otoparkları ve asfalt çalışmalarıyla şehrimiz güzelleşmeye devam ediyor. Altyapısı tamamlanan caddelerimizde asfaltlama çalışmalarımız sırasıyla devam edecek. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.