Hendek Belediyesi

BİR MAHALLE DAHA ÇAMURDAN KURTULDU MURADİYE´DE HERKES MEMNUN

Geri

BİR MAHALLE DAHA ÇAMURDAN KURTULDU MURADİYE´DE HERKES MEMNUN

BİR MAHALLE DAHA ÇAMURDAN KURTULDU 

MURADİYE'DE HERKES MEMNUN

Muradiye mahallesinde yapılan kilitli parke çalışması vatandaşları mutlu etti. Muhtar ve vatandaşlar mutluluğunu ve memnuniyetini dile getirirken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu "Vatandaşın konforu ve mutluluğu bizim için her şeyden önemli. Var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

SOKAK TEMİZ VE DÜZENLİ

İlçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi ekipleri, Muradiye mahallesini kilitli parke ile buluşturdu.

Muradiye mahallesinde 600 metre uzunluğundaki yola kilitli parke döşerken, Hicriye-Muradiye Mahallesi arasında bulunan 1 km uzunluğundaki yolda da kilitli parke yol çalışmasını tamamladı.

MUHTAR DEMİREL: ÇAMURDAN KURTARDIK

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını söyleyen Muradiye muhtarı Dursun Demirel, Otuz sene öncesi burası çamur halindeydi, geçilmiyordu. Şuan belediyemizden Allah razı olsun güzel yaptılar, hizmetimizi güzel aldık. Benim muhtarlık zamanımda cami duvarları yapıldı, yollar tamam güzel oldu. Taşlar çok iyi oldu. Şuan milleti çamurdan kurtardık, vatandaşımız memnun oldu. Yol yapılmasa daha kötüydü dedi.

VATANDAŞLAR: ÇİLEDEN KURTULDUK

Memnuniyetini dile getiren mahalle sakinlerinden Nesibe Güner  Ben on üç senedir burada gelinim. Çamurluydu yollarımız, sürekli bozuluyordu. Mesela gelenimiz gidenimiz olduğu zaman aşağıdan yol sapağından iniyorduk. Buralara arabalarımız çıkamıyordu. Yağmur yağdığı zaman yollarımız bozuluyordu. Çocuklar okula giderken sıkıntı yaşıyorlardı. Şimdi iyi oldu, güzel oldu yollarımız memnunuz. Muhtarımızdan da belediye başkanımızdan da memnunuz sağ olsunlar yaptırdılar derken bir diğer mahalle sakini Şaban Ergİn ise Otuz senedir yol sıkıntımız şükür şimdi yapıldı, rahat ettik. Daha önce çok ızdıraplar çektik burada. Çalışmalardan memnunuz dedi.

HERKES MUTLU

Mahalle sakinlerinden Ebru Güner Ben burada yaşıyorum. Çocukluğum burada geçti, burada büyüdüm. Sürekli çamur oluyordu yollar. Arabalar gelemiyordu. Karda gelemiyordu, çıkamıyorlardı. Sürekli bir sorundu. Çocuklar okula giderken üstleri ayakları çamur oluyordu. Şuan temiz yollarımız, düzenli. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bütün vatandaşların mutluluğunda pay sahibi olmak istediğini söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Söz verdiğimiz gibi gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hiçbir vatandaşımızın ayağına çamur değmeyene kadar yol bakım, onarım çalışmalarına ara vermeden var gücümüzle çalışacağız. Vatandaşın konforu ve mutluluğu bizim için her şeyden önemli dedi.