Hendek Belediyesi

ÇOBANYATAK MAHALLESİNE HİZMET YAĞMURU

Geri

ÇOBANYATAK MAHALLESİNE HİZMET YAĞMURU

ÇOBANYATAK MAHALLESİNE HİZMET YAĞMURU

Hendek Belediyesi, Çobanyatak Mahallesi'nde son 5 yılda büyük ölçekli altyapı ve yol düzenleme çalışmalarını tamamladı. Mahalle sakinleri, bu önemli yatırımların mahallelerine getirdiği olumlu değişiklikleri memnuniyetle karşılıyorlar.

KİLİTLİPARKE ÇALIŞMALARI

Hendek Belediyesi, Çobanyatak Mahallesi'nde son 5 yılda toplam 13 bin metrekare kilitli parke döşeme çalışması gerçekleştirdi. Bu çalışmalar, mahalle sakinlerine daha sağlam, düzgün yollar sunarak ulaşımı kolaylaştırdı ve trafik güvenliğini artırdı.

STABİLİZE YOL ÇALIŞMALARI TAMAM

Ayrıca, Çobanyatak mahallesi’nde 6 bin metre uzunluğunda stabilize malzeme serim çalışmaları tamamlandı. Bu stabilizasyon çalışmaları, yol kalitesini yükselterek mahalle sakinlerinin günlük hayatlarını daha konforlu hale getirdi.

ALTYAPI VE YOL BAKIMIN ÇALIŞMALARI

Yol düzenleme çalışmaları sadece bu kadarla sınırlı değil. Hendek Belediyesi ayrıca mahallede yol bakım çalışmaları ve kanal düzenleme çalışmaları da gerçekleştirdi. Bu çalışmaların sonucunda su birikintileri ve yol çökmesi gibi sorunlar en aza indirgenmiş oldu.

BABAOĞLU: “ YAŞAM KALİTESİ YÜKSELİYOR”

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,” Bu projelerin Çobanyatak Mahallesi'nin yaşam kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirdik. Mahalle sakinlerinin daha iyi bir çevrede yaşamasını sağlamayı hedefledik. Ayrıca, bu tür alt ve üstyapı projeleri devam edecek. Bütün mahallelerimizde benzer iyileştirmeler yapılacak” dedi.

MAHALLELİ MEMNUN

Çobanyatak Mahallesi sakinleri, bu önemli alt ve üstyapı çalışmalarının tamamlanmasından duydukları memnuniyeti dile getiriyor ve mahallelerinin daha modern ve erişilebilir bir yer haline geldiğini gözlemliyorlar. Hendek Belediyesi, halkın yaşam kalitesini artırmak için alt ve üstyapı çalışmalarına devam ederken, mahallelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdürüyor.