Hendek Belediyesi

EFSANE BAŞKAN SEBA ANILDI

Geri

EFSANE BAŞKAN SEBA ANILDI

EFSANE BAŞKAN SEBA ANILDI

10-11 Eylül tarihleri arasında Serdivan Spor Salonunda Hendekli Türk Futbolunun Beyefendisi Süleyman Seba anısına Voleybol Turnuvası düzenlendi.

MÜCADELE

Hendek Belediyesi ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulübü işbirliğinde Süleyman Seba anısına Voleybol Turnuvası düzenlendi. İki gün süren turnuvaya çok sayıda sporsever akın ederken Generali Sigorta Sakarya Voleybol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Voleybol Takımı, Bahçelievler Belediyesi Voleybol Takımı ve Beşiktaş JK Voleybol Takımının mücadeleleri nefes kesti.

TEŞEKKÜR

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, programı tam destek veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti. Dörtlü turnuva sonucu İBB Voleybol Takımı birinci oldu. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Süleyman Seba anısına düzenlenen turnuvaya katılan takımlara teşekkür etti.

SÜLEYMAN AĞABEY

Turnuva sonrasında açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise tüm spor branşlarına tam destek verdiklerini vermeye devam edeceklerini ifade etti. Sakarya Voleybol Takımıyla gurur duyduklarını ifade eden Başkan Babaoğlu, “Hendekli değerimiz ve Türk futbolunun Beyefendisi Beşiktaş’ın efsane Başkanı Süleyman Seba ağabeyimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, minnetle anıyorum. Bu ve buna benzer organizasyonları arttırarak devam ettirmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.