Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MORALİ

Geri

HENDEK BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MORALİ

HENDEK BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MORALİ

Hendek Belediyesi tarafından gerçekleştirilen maaş promosyon ihalesi sonuçlandı. Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatıyla yapılan ihalede sonrasında çalışanların banka hesaplarına 3.523 lira yatırıldı.

MAAŞLAR VAKIFBANK’A YATACAK

Hendek Belediyesi çalışanlarını yakından ilgilendiren aylık maaş ödeme ve banka promosyon ihalesini gerçekleştirdi. Çalışanlarının haklarını iyileştirmek için proje üretmeye devam eden Hendek Belediyesi, Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatı üzerine bankaların katılımıyla maaş ödeme ve promosyon ihalesini gerçekleştirdi. Banka yetkilileri 420 belediye personelinin maaş ödemelerinin kendi bankalarına yatırılması için Hendek Belediyesine tekliflerini sunarken, en yüksek teklifi Vakıfbank Hendek Şubesi verdi.

HESAPLARA YATIRILDI

İhalenin ardından Vakıfbank Hendek Şubesi ile 4 yıllık sözleşme imzalanırken, 3.523 liralık promosyon bedeli memur, sözleşmeli memur, işçi ve TÜRKAY çalışanlarının banka hesaplarına yatırıldı. Anlaşmanın ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Babaoğlu, “ İhale bedeli hiçbir personelimize ayrım yapmadan, eşit ve adil bir şekilde kuruşu kuruşuna çalışanlarımızın hesaplarına yatırıldı. Anlaşmanın personellerimize ve ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.