Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİ YAŞLILARIN YARDIMINA KOŞTU

Geri

HENDEK BELEDİYESİ YAŞLILARIN YARDIMINA KOŞTU

HENDEK BELEDİYESİ YAŞLILARIN YARDIMINA KOŞTU

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması boyunca 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getirerek, tüm ihtiyaçlarını karşılandığını ifade ederek, “Başımızın tacı büyüklerimizi asla yalnız bırakmayacağız” dedi

 

444 5403

Koronavirüsün yayılma hızını en aza indirmek adına alınan kısıtlama kararlarıyla birlikte teyakkuza geçen Hendek Belediyesi, vatandaşlarımızın mağdur olmaması için özveri ve hassasiyetle görev yapıyor. Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ekipler, tek başına yaşayan ya da ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olan 65 yaş üstü ve vatandaşlarımızın yardımına koştu. 444 54 03 numaralı çağrı merkezini arayarak talepleri yerine gelen yaşlı vatandaşlarımız Başkan Turgut Babaoğlu’na hassasiyeti nedeniyle teşekkür etti.

 

DEVAM EDECEK

Başkan Turgut Babaoğlu, “Pandemi sürecinin en başından bu yana aziz hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Özellikle bu kısıtlama günlerinde kimsenin mağdur olmamasına önem veriyoruz. Vatandaşlarımız 10.00-17.00 saatleri arasında en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler gibi işyerlerinden tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Ancak evinden çıkamayan ya da kısıtlamaya tabi olduğundan ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi olmayan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız var. Bu süreçte onları yalnız bırakmıyoruz.  Başımızın tacı büyüklerimizin talep ettiği, ilaç ve gıda başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını temin ederek kapılarına kadar ulaştırdık. Bu hizmetimiz hassasiyetle devam edecek” diye konuştu.