Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİNDEN DEPREM BÖLGESİNE SEYYAR WC VE BANYO

Geri

HENDEK BELEDİYESİNDEN DEPREM BÖLGESİNE SEYYAR WC VE BANYO

HENDEK BELEDİYESİNDEN DEPREM

 BÖLGESİNE SEYYAR WC VE BANYO

Kahmaranmaraş merkezli deprem bölgesine yardımlarını devam ettiren Hendek Belediyesi, ihtiyaçlar ve bölgeden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan seyyar WC ve seyyar banyoların ilk sevkiyatını Adıyaman’a yaptı.

İHTİYAÇLARA UYGUN

Hendek Belediyesi, asrın felaketi olan Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illere yönelik yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.  Son olarak ihtiyaçlar ve bölgeden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan 10 adet seyyar WC (5 erkek, 5 kadın) ve 10 adet seyyar banyonun (5 erkek, 5 kadın) ilk sevkiyatı Hendek’ten Adıyaman’a ulaştırılmak üzere yola çıktı.

BABAOĞLU: YARDIMLAR SÜRECEK

Kurulan konteyner kentlerde kullanılmak üzere belediye şantiyesinde hazırlanan seyyar banyo ve WC’lerin yola çıktığını duyuran Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Belediye şantiyemizde sağlam, kaliteli ve kullanışlı bir şekilde imal edilen seyyar banyo ve WC’lerin ilkini Adıyaman’a uğurladık. Deprem bölgelerinden gelen talepler doğrultusunda Hendek halkının büyük destekleriyle Hendek Belediyesi olarak gereğini yapıyor, kardeşlerimizi asla yalnız bırakmıyoruz.  Şuan 4 seyyar WC ve 3 seyyar banyo yola çıktı. Devamı da kısa sürede bölgeye uğurlanacak” diye konuştu.