Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİ’NDEN TÜRKÜ SEVERLERE SIRA GECESİ

Geri

HENDEK BELEDİYESİ’NDEN TÜRKÜ SEVERLERE SIRA GECESİ

HENDEK BELEDİYESİ’NDEN TÜRKÜ SEVERLERE SIRA GECESİ

Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen etkinlikte Prof. Dr. Sertan Demir ve ekibi, Hendekli türkü severlere unutulmaz bir performans sunacak.

 

Hendek Belediyesi, vatandaşlara yönelik kültürel ve sosyal etkinlerine devam ediyor. Bu kapsamda “Sıra Gecesi” ile türkü dolu bir gece yaşanacak.

HEM TÜRKÜ HEM DE ÇİĞ KÖFTE ZİYAFETİ

Hendek Ticaret Merkezi’nde 28 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’da başlayacak Sıra Gecesi’nde türkü severleri bir yandan türkü ziyafeti, diğer yandan sıra gecelerinin vazgeçilmezi çiğ köfte ziyafeti bekliyor.

BAŞKAN BABAOĞLU’NDAN ÇİFTE DAVET

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, etkinliğe davet açıklamasında “Kıymetli hemşehrilerimizle güzel bir etkinlikte yine bir arada olacağız. Herkesi davet ediyor, keyifli bir gece diliyorum. Yine gençlerimize bir konser sürprizi yapmıştık. Bu vesileyle 2 Mart’ta Sefo konserine de tüm müzik severleri davet ediyorum” dedi.

hendek belediyesinden türkü severlere sira gecesi belediyesi kültür sosyal işler müdürlüğünce düzenlenen etkinlikte prof sertan demir ekibi hendekli unutulmaz performans sunacak vatandaşlara