Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİNDEN VATANDAŞA BÜYÜK KOLAYLIK

Geri

HENDEK BELEDİYESİNDEN VATANDAŞA BÜYÜK KOLAYLIK

HENDEK BELEDİYESİNDEN VATANDAŞA BÜYÜK KOLAYLIK

Vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi adına Hendek Belediyesi bazı birim müdürlüklerinin yerlerinde değişikliğe gitti. Yeni düzenleme ile belediyenin bazı birimleri Hükümet Konağının karşısında bulunan Hendek Belediyesi Teknik Hizmetler Binasında hizmet vermeye başladı.

MEMNUNİYET YARATTI

Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına yeniliklere devam eden Hendek Belediyesi, bazı birim müdürlüklerinin yerlerinde değişikliğe gitti. Buna göre vatandaşların kurumlar arası işlemlerini daha kolay halledebilmesi adına,  belediyenin bazı birimleri Hükümet Konağı karşısında bulunan Hendek Belediyesi Teknik Hizmetler Binası (Ticaret Merkezi) çatısı altında toplandı. Yeni düzenleme ile belediyede işlemlerini çözüme kavuşturan vatandaşlar hemen yakınında bulunan Vergi Dairesi, Noter ve Tapu Müdürlüğü gibi kurumlara zaman kaybı yaşamadan kolay erişim sağlama imkanı da bulmuş oldu. Uygulama vatandaşları mutlu etti.  

HANGİ BİRİM NEREDE?

Hendek Belediyesi ana hizmet binası: Başkan Yardımcıları, Özel Kalem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ile Beyaz Masa.

Hendek Belediyesi Teknik Hizmetler Binası (Ticaret Merkezi) :  Başkan Yardımcısı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Bel-İş (İş-Kur hizmet noktası), Gelirler, Beyan ve Tahakkuk Servisi, Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Hendek Belediyesi’nin iştirak şirketi TÜRKAY.

Atatürk Parkı içi Nikah ve Toplantı salonu: Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü.