Hendek Belediyesi

HENDEK BELEDİYESİNDE ÖNCELİK İŞ GÜVENLİĞİ

Geri

HENDEK BELEDİYESİNDE ÖNCELİK İŞ GÜVENLİĞİ

HENDEK BELEDİYESİNDE

 ÖNCELİK İŞ GÜVENLİĞİ

Raporlar ve çalışma alanlarında yapılan iyileştirme/düzenlemelerin ele alındığı yılın son 'İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kurulu' toplantısında konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, "Hiçbir şey çalışanlarımızın sağlığından ve can güvenliğinden önemli değildir" dedi.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Hendek Belediyesi, ‘İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kurulu’ 2021 yılı son toplantısı belediye meclis toplantı salonunda yapıldı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda İSG çalışmaları ve raporları ele alınarak, 2022 planlaması gerçekleştirildi. Çalışma alanlarının daha güvenli ve verimli hale dönüştürülmesi, iş kazalarını önleyici tedbirleri arttırmak, tehdit ve tehlikeleri belirleyerek personelleri eğitmek adına düzenlenen toplantıda çeşitli sunumlar yapıldı.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Saha raporlarının ele alındığı toplantıda konuşan Başkan Babaoğlu, “Çalışma arkadaşlarımızın iş güvenliğini sağlamak, güvenli çalışma alanları oluşturmak en büyük önceliğimizdir. Hiçbir şey çalışanlarımızın sağlığından ve can güvenliğinden önemli değildir. Bu yüzden sürekli güvenlik tedbirlerini planlamak ve bu tedbirleri kontrol etmek zorundayız. Belediyemizin tüm çalışma alanlarında öncelik iş güvenliği öncelik sağlıktır. Rabbim tüm çalışanları korusun. 2022’de kazasız belasız bir yıl diliyorum” dedi.