Hendek Belediyesi

HENDEK KADINLARI UNUTMADI

Geri

HENDEK KADINLARI UNUTMADI

HENDEK KADINLARI UNUTMADI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindekiler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadınlara çiçek dağıtıp, ziyaretler yaptı. Bu özel ve anlamlı gün her yıl olduğu gibi doya doya kutlandı.

HAFTA SONU BAŞLADI

Hendek Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle hafta sonu yapılan 2.Kadın Dayanışması etkinliği ve Kadınlara Özel Konser ile başlayan etkinlikler gün boyu çiçek dağıtımı ile sürdü. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile eşi Esra Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm ve MHP Hendek İlçe Teşkilatı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz, ilk olarak Bayraktepe’de Belediye ve TÜRKAY’da görev yapan kadın çalışanlarla buluştu.

TÜM KAMU KURUMLARINI ZİYARET ETTİ

Burada yapılan buluşmanın ardından bu yılda geleneği bozmayan Başkan Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu, İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindeki heyet ile birlikte kamu kurumlarında görev yapan kadın çalışanları tek tek ziyaret edip günlerini kutlayarak çiçek takdim etti. Yaşamın her alanında mücadeleye ortak olan, ekmeğini mücadele vererek kazanmaya çalışan kadınlar Başkan Babaoğlu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri ve çiçekler için teşekkür ettiler.

HOŞGÖRÜ BULUŞMASI/KADIN VE HAYAT

Kamu Kurumlarındaki ziyaretleri tamamladıktan sonra Başkan Babaoğlu ve beraberinde heyet, Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Hoşgörü Buluşması’na katıldı. Ardından Hendek Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Hendek İlçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği Kadın ve Hayat konulu konferansa katılan Başkan Babaoğlu burada yaptığı konuşmada kadının önemine değindi.

BÜYÜKLERİMİZ BAŞTACIMIZ

Başkan Babaoğlu ve beraberindeki heyet Yenimahalle’de bulunan Melek Nişancı Huzur evini ziyaret ederek burada bulunan yaşlı kadınlara da çiçek takdim ederek günlerini kutladı. Başkan Babaoğlu, “İnsan değerinin günlerle sınırlı olmamalıdır. Her şeyin güzelliği, kıymeti var. Cennet anaların ayağı altındadır diyen bir dinin mensupları olarak baş tacı büyüklerimizi yalnız bırakamazdık. Sizlerin hayır duaları bizler için çok değerli. Bu vesileyle bir kez daha 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

HANELERE ZİYARET

Kamu ziyaretleri ve programların ardından Başkan Babaoğlu ve beraberindeki heyet son olarak Hendek Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi tarafından hizmet verilen 5 haneyi ziyaret ederek günlerini kutlayıp çiçek takdim etti.