Hendek Belediyesi

HENDEK ZABITASI HER YERDE

Geri

HENDEK ZABITASI HER YERDE

HENDEK ZABITASI HER YERDE

Hendek halkının huzuru ve sağlığı için görev yapan, çevrenin korunması için gerekli denetimleri yaparak vatandaşın en zor anında yanında olan Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

HER YERE KOŞUYOR

Koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında fiyat denetimi ve hijyen denetimlerine hız veren Zabıta ekipleri,  kurumlarla işbirliği içinde çalışmalarını/faaliyetlerini sürdürüyor. Vatandaşın mağdur olmaması için gelen tüm ihbarları hassasiyetle değerlendiren ekipler fırınlarda ve gıda satışı yapan yerlerde denetimler yaparken, fahiş fiyat uygulamasının önüne geçmek için aralıksız hizmet veriyor.

VATANDAŞIN YANINDA

Karantinada bulunan ve özellikle kısıtlama anlarında yardım isteyen vatandaşların ilaç başta olmak üzere zorunlu ihtiyaçlarını temin ederek vatandaşlara ulaşan Zabıta ekipleri, halkın güvenliğini riske atacağı tespit edilen çevresel olaylarda müdahale ediyor. Zabıta ekiplerinin özverili çalışmaları takdir toplarken, vatandaşlar Hendek Belediyesi Beyaz Masaya yapılan taleplerden alınan dönüşlere yönelik teşekkürlerini iletti.