Hendek Belediyesi

HENDEKLİ ÇOCUKLAR BAYRAM YAPTI

Geri

HENDEKLİ ÇOCUKLAR BAYRAM YAPTI

HENDEKLİ ÇOCUKLAR BAYRAM YAPTI

23 Nisan nedeniyle Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk şenliği birbirinden güzel görüntülere sahne oldu. Dev oyun gruplarının kurulduğu alanda eğlenen çocuklar, yapılan ikramlarla keyifli anlar yaşadı. Çocukların neşesine ortak olan Başkan Babaoğlu ise, “Çocuklarımız 2 gün güldü eğlendi. Onlar için ne yapsak az” dedi.

ÇOCUK ŞENLİĞİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çocuklar için verdiği ‘Çocuk Şenliği’ sözlerine bir yenisi daha ekledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle verilen şenlik müjdesinin ardından Belediye otoparkı iki gün boyunca çocuk sesleriyle inledi. Şişme oyun gruplarının kurulduğu alanda güle oynaya eğlenen çocuklar kostümlü animatörler ve yapılan ikramlarla neşesine neşe kattı.

Hafta sonu düzenlenen etkinlikler 13.00 - 22.30 arasında yapılırken, binlerce çocuk şenlikte mutlu dakikalar yaşadı. Bayrama özel olarak hazırlanan ücretsiz etkinlikler çocukların olduğu kadar ailelerinde beğenisini topladı.

BAŞKAN BABAOĞLU

Şenlik alanını ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu burada ailelerle görüşüp çocukların neşesine ve sevincine ortak oldu. Çocuklara bayram vesilesiyle Türk Bayrağı dağıtan Başkan Turgut Babaoğlu, çocukların bayramlarını kutladı. İkramlar dağıtıp burada aileleri dinleyen, çocuklarla çocuk olan Başkan Babaoğlu, “Çocuklarımız güle oynaya eğlensin diye çocuk şenliklerimizi fırsat buldukça yapıyoruz. İki gün boyunca burada eğlenen çocuklarımızı ve ailelerini görünce çok mutlu olduk. Ne kadar güzel bir iş yaptığımızı bir kez daha gördük. Zaten bu çocuk şenliklerine yönelik büyük bir talep var. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için ne yapsak az. Bu etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.