Hendek Belediyesi

HENDEKLİ KARATECİLER BAŞARIYA DOYMUYOR

Geri

HENDEKLİ KARATECİLER BAŞARIYA DOYMUYOR

HENDEKLİ KARATECİLER BAŞARIYA DOYMUYOR

Ankara’da yapılan Zafer Kupası Turnuvası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı büyük başarı elde ederek 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya ile döndü. Başkan Babaoğlu, “Hendek Belediyesi Karate takımı ilçemizi gururlandırmaya devam ediyor” diyerek sporcuları, ailelerini ve antrenörlerini tebrik etti.

ANKARA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜLER

Katıldığı her turnuvada başarıya doymayan Hendek Belediyesi Karate Kulübü Takımı, 11-14 Ağustos 2022 tarihinde Ankara ilinde yapılan Zafer Kupası Turnuvası’ndan 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Karate Takımı Teknik direktörü Nurkan Kayacık, Ümit Atış ve Volkan Karagöz, Sporcularımızın katıldıkları her turnuva da emeklerinin karşılığını aldığını ve bizleri gururlandırmaya devam ettiklerini ifade ederken, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

BABAOĞLU: BİZLERİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR

Ankara’dan madalya ile dönen sporcuların başarılarından gurur duyduğunu ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “İlçemizi çok güzel şekilde temsil eden sporcularımız katıldığı her turnuvadan muhakkak başarı ile dönüyor.  Büyük emekler sarf eden sporcularımızın azmi, mücadelesi bizi sevindiriyor. Başarılarda emeği olan sporcularımız ve aileleri başta olmak üzere Hendek Belediyesi Karate Takımı Teknik direktörü Nurkan Kayacık, Ümit Atış ve Volkan Karagöz hocalarımızı ve diğer tüm teknik ekibi kutluyorum. Tebrikler çocuklar" dedi.

 

İŞTE ZAFER TABLOSU

Altın Madalya

Yusuf Eren Temizel

Sude Nemli

Gümüş Madalya

Buse Nemli

Sudenaz Arslan

Arda Berkay Dandan

Bronz Madalya

Kerem Çakıroğlu

Yiğit Eren Kaba