Hendek Belediyesi

HENDEK´Lİ MİNİK YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Geri

HENDEK´Lİ MİNİK YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

HENDEK'Lİ MİNİK YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Hendek Belediyesi Karate takımı Sivas'ta gerçekleşecek olan Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonasına katılıyor.

24 NİSAN’DA BİTİYOR

Sivas 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonunda yapılacak olan şampiyonaya Hendek Belediyesi Karate takımı 40 sporcusu ile madalya avına çıkacak. Karate Takımı antrenörü Nurkan Kayacık “Minik sporcularımın şimdiye kadar gösterdiği performans bizleri mutlu etti. Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonasından da sporcularımın başarılı performans göstererek madalyalar ile döneceğine inanıyorum. Her turnuvada olduğu gibi ilçemizi ve ilimizi başarı ile temsil edeceğiz” dedi.

HER ZAMAN YANINDAYIZ

Her turnuvadan başarıyla dönen sporcularımızın Sivas’ta gerçekleşecek olan şampiyonadan da başarılarla döneceğine inandıklarını söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası’na katılan sporcularımızı ve onların antrenörleri ile kıymetli ailelerini şimdiden kutluyor, başarılar diliyorum. Sivas’ta sporcularımızın bütün madalyalara ambargo koyacağından hiçbir şüphem yok. Sizlere güveniyoruz” dedi.