Hendek Belediyesi

HENDEK´TE MAHALLELERE HİZMET YAĞIYOR

Geri

HENDEK´TE MAHALLELERE HİZMET YAĞIYOR

HENDEK’TE MAHALLELERE HİZMET YAĞIYOR

Yenimahalle, Uzuncaorman ve Tuzak mahallelerinde devam eden çalışmalarını yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  “Nerede sorun varsa biliyor, modern şehircilik anlayışı ile ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyoruz” derken gezilere katılan MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ise, “Hendek üretken belediyeciliğin kalesidir” dedi.

YENİMAHALLE BAŞTAN SONA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Yenimahalle’de tamamlanan dev altyapı çalışması sonrasında devam eden üst yapı yenileme çalışmalarını gezen Babaoğlu ve Namlı, ekiplerden bilgiler aldı.  Altyapısı tamamlanan sokakların asfaltlandığı, yaya yolları ve kilitli parke çalışmalarının yapıldığını dile getiren Başkan Babaoğlu, “Son olarak 2060 ve 2061 numaralı sokaklarımızda yaya yolu ve kilitli parke yol çalışmalarımız tamamlandı. Yenimahalle’de dev bir altyapı inşa ederek büyük bir sorunu tarihe gömdük. Etap etap üst yapısı yenilenen deyim yerinde ise bir şehir inşa ediyoruz” dedi. Gezilere katılan Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli’de çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirirken, “ Birçok sokağımız çok güzel. Allah’ın izniyle kısa bir zamanda mahallemizde sorun kalmayacak. Halkımız memnun. Başkan Babaoğlu başta olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

UZUNCAORMAN YENİLENİYOR

Daha sonra Uzuncaorman Mahallesine geçen Başkan Babaoğlu ve Namlı, OSB yolu başta olmak üzere sokaklarda devam eden yol yenileme ve kilitli parke çalışmalarını inceledi. Yağmur suyu geçişleri başta olmak üzere gelen talepleri dinleyen Başkan Babaoğlu ekiplere vatandaş talepleri üzerine talimatlar verdi. Gezilere katılan Mahalle Muhtarı Mehmet Civelek, “Başkanımız sağolsun, mahallemizde ne sorun varsa sırayla çözüme kavuşuyor. Hizmetlerden memnunuz” derken Başkan Babaoğlu, “ Şehrimizin tüm sokaklarında her alanda sorun varsa çözüm buluyor, modern şehircilik anlayışı ile ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyoruz. Hendek halkı her şeyin en güzelini ve en iyisini hak ediyor” diye konuştu.

TUZAK’TA DEĞİŞİM SÜRÜYOR

Son olarak Tuzak Mahallesi cami meydanında tamamlanmak üzere düzenlemeleri inceleyen Başkan Babaoğlu, mahallede yaya yolu, altyapı ve diğer alanlardaki eksikliklerin sırasıyla giderileceğini söyledi. Tuzak Mahalle Muhtarı Ali Aygün, vatandaşların taleplerini Başkan Babaoğlu’na anlatarak, “Belediyemizin güçlü hizmet eli mahallemizde derinden hissediliyor. Tüm ekip canla başla çalışıyor. Biz memnunuz, daha güzel işler yapılacağını çok iyi biliyoruz. Bizim için mücadele ediyorlar” dedi. Başkan Babaoğlu, Hendek halkının tüm talep ve beklentilerini çok iyi bildiklerini ifade ederek gayretle ve samimiyetle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

HENDEK YANIMIZDA

Vatandaşların üç hilalin dalgalandığı Hendek Belediyesinin hizmetlerinden memnun olmasından ayrı bir gurur duyduklarını ifade eden MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ise, “ Vatandaşlarımızla sürekli iç içe beraberiz. Ülkücü hareketin tüm kadroları Hendek için gece gündüz çalışıyor. Cumhur İttifakının en güçlü destek aldığı ilçelerden biriyiz. Vatandaşımız çok şükür bizim yanımızda. Bizde onlara en güzel hizmetlerle layık olmaya çalışıyoruz. Bize güvenen inanan hiçbir insanımızı mahcup etmeyeceğiz. Nerede sorun varsa orada olacağız. Çözüm bulup üretken belediyecilik anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz. Yorulmadan, vatandaşımızın gönlüne dokunarak MHP belediyeciliğini hissettirmeye, darda olanın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.