Hendek Belediyesi

HENDEK’TE ULUSLARARASI BOKS GECESİ DÜZENLENECEK

Geri

HENDEK’TE ULUSLARARASI BOKS GECESİ DÜZENLENECEK

Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Uluslararası şehirlerden birçok sporcunun katılacağı Boks müsabakası 10 Eylül Cumartesi günü Hendek Bayraktepe Sosyal Tesislerinde yapılacak. Hendek Belediyesinin de katkı sağladığı organizasyona Başkan Babaoğlu, tüm Sakaryalıları yakından izlemek için Bayraktepe Sosyal Tesislerine davet etti.

BAYRAKTEPE SOSYAL TESİSLERİ

Hendek uluslararası bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Eylül Cumartesi günü 20.00 ile 23.00 saatleri arasında Bayraktepe Sosyal Tesislerinde Hendek Boks Gecesi düzenlenecek. Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Hendek Belediyesinin katkılarıyla düzenlenecek organizasyona U-22 ve Yıldızlar Kategorisinde Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonlarının yer aldığı Sakarya, Bursa, Bilecik, Bayburt, Trabzon, Yalova, Düzce, Zonguldak gibi illerin yanı sıra Almanya, Kazakistan, Çeçenistan, İran, Gürcistan gibi ülkelerden toplamda 60 sporcu katılacak.

BAŞKAN BABAOĞLU: TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Heyecan dolu geceyi yakından izlemek isteyen tüm Sakaryalıları 10 Eylül Cumartesi akşamı Bayraktepe’ye davet eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek yine dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ülkemizdeki genç sporcuların yetişmesine katkı sunmak adına bu tarz organizasyonlara desteğimiz tam. Biz göreve geldiğimiz günden bu güne spor ve sporcu için ne gerekiyorsa yaptık. Gençlerimizin başarı elde etmesi ve Ülkemiz başta olmak üzere İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına tüm imkanlarımızla yanlarında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz sporda başarılı oldukça mutlu oluyor, onlarla gurur duyuyoruz. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Tüm vatandaşlarımızı bu organizasyona bekliyorum” diye konuştu.