Hendek Belediyesi

´İSLİ SİSLİ PİSLİ PİS PUSLU´ TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Geri

´İSLİ SİSLİ PİSLİ PİS PUSLU´ TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

'İSLİ SİSLİ PİSLİ PİS PUSLU' TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında Hendek Belediyesi ve Selçuk Develi Tiyatrosu işbirliği ile 26 Mart Cumartesi Günü 3 seans şeklinde sahnelenen 'İsli Sisli Pisli Pis Puslu' adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.

BEĞENİYLE İZLENDİ

Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda 3 seans olarak sahnelenen 'İsli Sisli Pisli Pis Puslu' tiyatro oyununa ilkokula seviyesindeki tüm çocuklar ve aileleri katıldı. Çocukların ve ailelerin büyük ilgi ile izleyip zaman zaman kahkahalar attığı ücretsiz tiyatro etkinliğinde oyuncuların performansı büyük beğeni toplarken çocuklar ve aileleri keyifli anların tadını çıkarttı.

BABAOĞLU: KUTLU OLSUN

Bu tarz etkinlikleri arttırmak istediklerini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, " Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, "Şüphesiz tiyatro bir şehrin ocak başıdır. Tüm tiyatrocularımızın ve tiyatro severlerin Dünya Tiyatro Günü'nü kutluyorum. Perdelerin hiç kapatılmaması, alkışların hiç susmaması dileği ile tüm tiyatro sanatçılarımızın ve tiyatro severlerin Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun" dedi.