Hendek Belediyesi

KAHRAMAN TÜRK POLİSİ HUZURUMUZUN TEMİNATIDIR

Geri

KAHRAMAN TÜRK POLİSİ HUZURUMUZUN TEMİNATIDIR

“KAHRAMAN TÜRK POLİSİ HUZURUMUZUN TEMİNATIDIR”

Türk Polis Teşkilatının 177.yılı münasebetiyle Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Polislere ve ailelerine yönelik iftar programı düzenlendi.  Programa katılan Başkan Babaoğlu, “Huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı kahraman Türk Polis Teşkilatı’mızın Polis haftası kutlu olsun” mesajı yayınladı.

BAYRAKTEPE’DE KUTLAMA YEMEĞİ

Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve Polis haftasının kutlandığı iftar programına; Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı S.Sercan Candan, Polis Teşkilatının mensupları ve aileleri katıldı. Protokol iftar öncesinde tek tek masaları gezerek polislerin ve ailelerinin Ramazan ayı ile Polis Haftasını kutladı. Ardından edilen dualarla birlikte oruçlar açıldı. Güzel ve keyifli bir Ramazan akşamı yaşayan Polisler ve aileleri yemek nedeniyle Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan’a teşekkür etti.

BAŞKAN BABAOĞLU YAKINDAN İLGİLENDİ

Kutlama mesajı yayınlayan Başkan Babaoğlu, “Türk Polis Teşkilatının 177.yılı münasebetiyle ilçemizde görev yapan polislerimiz ve aileleri onuruna Bayraktepe’de düzenlenen iftar programına katılım sağladık. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul buyursun. Polisimiz bu milletin göz bebeği, hepimizin övünç ve gurur kaynağıdır. Sadece belirli günlerde her daim saygıyla hatırlıyoruz. Bu vesileyle vatan için canını feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı kahraman Türk Polis Teşkilatı’mızın Polis haftası kutlu olsun” dedi.