Hendek Belediyesi

KAMİL KAMIŞOĞLU DUALARLA ANILDI

Geri

KAMİL KAMIŞOĞLU DUALARLA ANILDI

Hendek Belediyesi eski Başkanlarından (1989-1994) olan Merhum Kamil Kamışoğlu vefatının birinci yılında Büyük Camiinde düzenlenen Mevlidi Şerif ile dualarla anıldı

SENE-İ DEVRİYESİ

Aynı zamanda Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun kayınpederi olan Kamil Kamışoğlu 12 Aralık 2020 günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Vefatıyla herkesi derin üzüntüye boğan Kamışoğlu için vefatının sene-i devriyesinde mevlit okutuldu.

DUALAR EDİLDİ

Programa Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Babaoğlu ve Kamışoğlu ailelerinin yanı sıra; Başkan Yardımcıları, belediye müdürleri ve personelleri, siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, bürokratlar, esnaflar, Hendek’in önde gelen isimleri ile Babaoğlu ve Kamışoğlu ailesinin sevenleri katıldı.

BAŞKAN BABAOĞLU MESAJ YAYINLADI

İlçe Müftüsü Murtaza Gür tarafından edilen duanın ardından cami çıkışında mevlide katılanlara ikramlar yapılırken, Başkan Babaoğlu sosyal medya hesabından, “Hendek’imizin eski belediye başkanlarından olan hayat arkadaşımın babası, kıymetli kayınpederim merhum Kamil Kamışoğlu’nu vefatının sene-i devriyesinde dualarla andık.  Ruhu şad mekanı cennet olsun” mesajı yayınladı.