Hendek Belediyesi

KAR MESAİSİ SABAHA KADAR SÜRDÜ

Geri

KAR MESAİSİ SABAHA KADAR SÜRDÜ

KAR MESAİSİ SABAHA KADAR SÜRDÜ

Kar yağışının başlamasıyla birlikte teyakkuza geçen Hendek Belediyesi ekipleri şehrin tüm sokaklarının açılarak tuzlanması için seferber oldu. Ekipler sabahın ilk ışıklarına kadar çalışırken,  444 54 03 numaralı çağrı merkezine gelen tüm taleplere anlık müdahale yapıldı. Çalışmaların devam ettiği bildirildi.

HİÇ ARA VERİLMEDİ

İlçe genelinde etkili olan kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi ekipleri, buzlanmayı önlemek araç ve yaya ulaşımının aksamaması, günlük yaşamın kesintiye uğramaması için gece boyunca başta ana arterler olmak üzere kar küreme ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi. 7/24 esasına göre çalışmaya başlayan ekipler kar yağışının olumsuzluk etkilediği mahallelerde öncelikli olarak ana yolları açarak ulaşımın aksamamasını sağladı.

ÇAĞRI MERKEZİ

Ana arterlerin açılarak tuzlanmasının ardından ekipler ara sokaklarda kar küreme çalışmaları yapmaya başladı. Olası aksama ve problemler durumunda ise vatandaşlardan gelen talepleri de ciddiyetle değerlendirildi. Vatandaşların herhangi bir olumsuzlukta çağrı merkezi ile irtibata geçmesi istendi.

DURMAK YOK

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Kar yağışı devam ettiği sürece tüm ekip, ekipman ve araçlarımızla 7/24 sahada, hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına gecemizi gündüzümüze katarak ara vermeden çalışıyoruz” dedi.