Hendek Belediyesi

KÜÇÜK SANAYİ ESNAFINDA YOL SEVİNCİ  

Geri

KÜÇÜK SANAYİ ESNAFINDA YOL SEVİNCİ  

KÜÇÜK SANAYİ ESNAFINDA YOL SEVİNCİ  

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Küçük Sanayi sitesinde giriş ve çıkışında yer alan 380 metrelik yan yolda alt ve üst yapı çalışmalarının başladığını söyledi. Esnaf çalışmalar nedeniyle Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.

KOOPERATİF VE ESNAFLA GÖRÜŞTÜ

Hendek Küçük Sanayi sitesinde çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı Cengiz Varlıca, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi, esnafı ziyaret etti. Varlıca ve yönetimi ile esnafın taleplerini yerinde dinleyen Başkan Babaoğlu, yapılan yol çalışmasının kısa sürede tamamlanarak hizmete alınacağını söyledi. Babaoğlu Küçük Sanayi Sitesinde çalışmaların devam edeceğini dile getirdi. Esnaf ise Başkan Babaoğlu’na destekleri nedeniyle teşekkür etti.

TOZ ÇAMUR KALMAYACAK

Babaoğlu, “ Küçük Sanayi Sitesinin 380 metre uzunluğundaki yeni dükkânların yapıldığı kısımdaki yan yolda çalışmalarımız başladı. Uzun zamandır tıkalı olduğu için işlevliği bulunmayan yağmursuyu hattı SASKİ ile işbirliğiyle açıldı. Bazı kısımlarda ise ekiplerimiz tarafından yenilemeye gidildi. 8 metre genişliğinde yolda 25 kamyon alt temel ve stabilize malzeme kullanılarak sıkılaştırma yapıldı. Yağmursuyu geçişlerinin yapılmasıyla birlikte bu alanda kilitli parke yapılacak. Esnafımızı tozdan çamurdan kurtarıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.