Hendek Belediyesi

MAHALLELİ İSTEDİ, BAŞKAN BABAOĞLU YAPIYOR

Geri

MAHALLELİ İSTEDİ, BAŞKAN BABAOĞLU YAPIYOR

MAHALLELİ İSTEDİ, BAŞKAN BABAOĞLU YAPIYOR

 

Köprübaşı sakinlerinin el birliği içinde başlattıkları Kuran Kursu projesi Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun desteğiyle gerçeğe dönüştü. Belediye arazisinin tahsis edilmesiyle yapımı başlanan Kuran Kursu inşaatının malzemeleri vatandaş tarafından alınırken; proje, temel, kazı ve işçilik desteği belediye tarafından sağlanıyor. 

 

TURGUT BABAOĞLU’NDAN TAM DESTEK

Hendek Belediyesinin vatandaş desteğiyle yaptığı hizmetlere bir yenisi ekleniyor. Belediye-Vatandaş işbirliğinin en güzel ve son örneği Köprübaşı Mahallesinde hayat buluyor. Yusuf Ziya Cami yanında bulunan belediyeye ait araziye 3 sınıftan oluşan Kuran Kursu inşa edilmesi için çalışmalar başladı. Mahallelerine Kuran Kursu kazandırmak isteyen vatandaşların el birliği içinde imece usulü başlattıkları projeye Hendek Belediyesi tam destek veriyor. Başkan Turgut Babaoğlu’nun kararıyla arazi tahsisi yapılan Kuran Kursu binası için proje, dolgu, kazı ve işçilik desteği belediye tarafından sağlanıyor.

 

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Vatandaşlar belediyenin vermiş olduğu destekten son derece memnun olurken, Başkan Babaoğlu’na destekleri nedeniyle teşekkür etti. Hendek Belediyesinden ise konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Belediyemize ait arazide vatandaşlarımızın dişinden tırnağından arttırarak mahallesine kazandırmak istediği Kuran Kursu’nun yapımı için desteğimizi esirgemiyoruz. Vatandaşlarımıza yardımlaşma ve güzel işbirliği nedeniyle teşekkür ediyoruz. Çalışmaların imkanların el verdiği ölçüde tamamlanarak Kuran Kursunun bir an evvel hizmete alınmasını hedefliyoruz” denildi.