Hendek Belediyesi

OYUNUN FARKINDAYIZ!

Geri

OYUNUN FARKINDAYIZ!

hendekgerçekhaber.com’da çıkan bazı haberler ile gazeteci Orhan Topçu ve belediyemiz eski avukatı Gökhan Bilgin’in sosyal medya üzerinden yazışmalarını dikkatle takip etmekteyiz. Bizi şaşırtmayarak durumu fırsata çevirip her alanda belediyemizi karalamayı kendine görev edinen Ahmet Çileci, bizimhendek.com adlı sitesinde saldırılarına devam etmiş; mal bulmuş mağribi gibi konuyu kirli algı operasyonuna dönüştürmüştür. Bilinmelidir ki hiç bir ayrım yapmadan sözümüz kim üzerine alıyorsa onadır. Kişilerin öfke yüküyle haddini aşarak, buram buram kasıt, tehdit, şantaj ve hak ihlali içeren yargısız infazları artık çok tiksinç bir noktaya ulaşmıştır.

 

Kişisel hırs, husumet ve ego kaynaklı davranışlar, hizmetleriyle anılması gereken belediyemize zarar vermiş, alçakça ithamların önünü açmış, hülasa nifak tohumu ekenlerin arzuladıkları ahlaksız kampanya yol bulmuştur. Çalışanlarımız benim üzerimden aslı astarı olmayan, kişisel hesaplaşma amacıyla tahminlere dayalı çok yönlü yıldırma ve yıpratmaya maruz kalmaktadır.

 

Talimatlarım doğrultusunda görevlerini ifa eden çalışanlarımızın, bu görevlerini akamete uğratacak kahpe komplolar maalesef hiç bitmedi. Her şeyi ve herkesi çok iyi biliyor, yakından takip ediyorum. Çalışanlarımızı birilerinin sevip sevmemesine göre belirlemediğimiz gibi, kepazelik kokan şeytani ‘Koltuk’ operasyonlarını da net şekilde fark ediyoruz.

 

Diğer yandan basın kuruluşlarına verilen ilanlar belediyemize ayrılan bütçe oranında geçmişte olduğu gibi kanaatimizce verilmektedir. Yasalara ve mevzuatlara uygundur, ayrıca tüm işlerde olduğu gibi denetime tabidir. Temcit pilavı gibi geçmişte trol hesapların yaptığı karalama söylemlerin tekrar hayata geçmesini tesadüf görmüyoruz. İlanlar üzerinden gazetecilere maaş verildiği yönündeki algı çabası iftira ve külliyen yalan olduğu gibi gazetecilere haksızlıktır. Faturalı ve piyasa şartlarına uygun olarak, adil oranda yapılan iş ve işlemlerin ayıplı bir işlem varmış gibi ifşa edilerek, haksız ödeme yapıldığına dair sözlerin belediyemizle hiçbir alakası yoktur.

 

Diğer yönlerden kimseye ayrıcalık ve ayrımcılık yapılmadığı gibi, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyan anlayışımıza çamur atmaya çalışmak beyhude bir çabadır. Akılları sadece paraya, kirli algıya ve kurdukları komploları doğruymuş gibi lanse etme kulislerine çalışanların geçmişi özlediği çok aşikârdır. Belediyemizin tehdit edilmesi, töhmet altında bırakacak sözlerle sanki sürekli yanlış iş yapılıyormuş havasının estirilmeye çalışılması en kibar sözle alçaklıktır. Aba altından sopa gösterenlere, gözdağı verenlere pabuç bırakamayız. Kumpaslarına cevap arayanlara yürüdükleri çamurlu yollarda başarılar diliyoruz.

 

Görülüyor ki nifak tohumu eken organize yıkım çeteleri öfkeleri nedeniyle bundan sonrada sistemli bir şekilde belediyemize yönelik her türlü yalan ve tehditlerle dolu kirli operasyonlarına devam edecek. Bizim gizemli, yanlış, gizli saklı bir işimiz yoktur. Bu yüzden gerçek dışı ahlaksız kampanyaların asla muhatabı olmayacağız. Yok hükmündesiniz.

 

Hendek halkının bu kayıkçı kavgasına itibar etmemesini önemle rica ediyoruz. Belediyemizi hedef tahtasına oturtmak isteyenler;  ister maç oynasın, ister film çevirsin. Onların tiyatrolarına alet olmayacağız. Takibi her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye? Kanunlara ve nizamlara uygun olarak çalışmaya, belediyemiz kaynaklarını Hendek Halkına hizmet noktasında yerinde ve etkin kullanmaya devam edeceğiz. Sevdalısı oldukları koltuk için her şeyi mübah sayan; organize kötülüğün kaos baronları ve öfke nöbetçileri bu işin başını çekmeye devam ededursunlar.

 

Hendek halkının verdiği yetkiyi ‘ayar’lamaya çalışanlar Hodri Meydan!

 

T.C. Hendek Belediye Başkanı

Turgut Babaoğlu

hendekgerçekhabercomda çıkan haberler gazeteci orhan topçu belediyemiz eski avukatı gökhan bilginin sosyal medya üzerinden yazışmalarını dikkatle takip etmekteyiz şaşırtmayarak durumu fırsata çevirip