Hendek Belediyesi

ROMANLARA DEV İFTAR

Geri

ROMANLARA DEV İFTAR

ROMANLARA DEV İFTAR

Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesi 8 Nisan Dünya Romanlar Günü dolayısıyla Hendekli Roman vatandaşlara iftar yemeği verdi. Hendek Kapalı Pazar yerinde düzenlenen iftara Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun şehir dışında olmasından dolayı Başkan vekili olarak Hüdaverdi Bahadır katıldı.

KAPALI PAZAR YERİNDE

8 Nisan Dünya Romanlar Günü dolayısıyla Hendekli roman vatandaşlar ile ilçe protokolü Ticaret Merkezi Kapalı Pazaryerinde iftar yemeğinde bir araya geldi. Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği iftar yemeğine Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır ev sahipliği yaparken, İlçe protokolü ve Roman vatandaşlar katıldı.

KAYMAKAM ACIR: RAMAZAN AYINIZ MÜBAREK OLSUN

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, "Davetimize icabet edip teşrif ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. İftarımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. İnşallah bayrama da huzurla ve mutlulukla ulaşırız. Bu ülke hepimizin. Sizler ülkemizin birçok asli unsurundansınız. Dünya Romanlar Gününde bu iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazanınız mübarek olsun. Ailelerimizle birlikte bayrama erişmeyi Rabbim nasip eylesin inşallah" dedi. Kaymakam Acır ayrıca Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na ev sahipliğinden ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

BAŞKAN VEKİLİ BAHADIR: GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Konuşmasına Hendekli roman vatandaşların 8 Nisan Dünya Romanlar gününü kutlayarak başlayan Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ise, “ Hendek Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu işlerinden dolayı şehir dışında olması münasebetiyle bu akşam maalesef aramızda olamadı. Hepinizin Dünya Romanlar Gününü kutladı ve selamlarını iletti. Ramazan bereket demektir, paylaşmak demektir, kardeşlik demektir. Rabbim kardeşliğimizi daim etsin. Ramazanınız mübarek olsun. Rabbim nice ramazanlara kavuşmayı hepimize nasip eylesin inşallah. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Program sonunda Turanlar Mahalle muhtarı Aydın Demirci ve roman vatandaşlar 8 Nisan Dünya Romanlar günü nedeniyle düzenlenen iftar yemeği için Hendek Kaymakamlığına ve Hendek Belediyesine teşekkür etti.