Hendek Belediyesi

SEL BÖLGESİNDE YARALAR KISA SÜREDE SARILDI

Geri

SEL BÖLGESİNDE YARALAR KISA SÜREDE SARILDI

SEL BÖLGESİNDE YARALAR KISA SÜREDE SARILDI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçtiğimiz Haziran ayında sel felaketinin vurduğu ve büyük hasarın oluştuğu Çamlıca’da yaraların kısa sürede sarıldığını söyledi.  

 

HAZİRAN AYINDA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun sel bölgesinde vatandaşların mağdur olmaması ve alt/üst yapı çalışmalarının hızlıca tamamlanması için talimat vermesinin ardından ekipler hızlıca göreve başlamıştı. Belediye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonrasında, Çamlıca’da selin etkilerinin giderilmesinin ardından yağmur suyu hattı güçlendirilirken, bozulan ve kazı yapılan yolların bakım onarımları tamamlanma aşamasına geldi.

 

YOĞUN ÇALIŞMA

Başkan Turgut Babaoğlu, bölgede çalışmaların aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyleyerek, “Selin vurduğu Çamlıca’da ilk andan itibaren vatandaşlarımızın yanında olduk. Yapılan müdahalelerin ardından ekiplerimizin yağmur suyu hatlarını yenilerken, güçlendirme çalışmaları yaptı. Yaya yolları ve ana yollar bakıma alındı. Bozulan ve tamir yapılan yollarda asfalt bakım onarım çalışmaları da yapılıyor. Ekiplerimiz her daim görevi başındadır” dedi