Hendek Belediyesi

TAŞINMAZ SATIŞ İHALELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Geri

TAŞINMAZ SATIŞ İHALELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TAŞINMAZ SATIŞ İHALELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hendek Belediyesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45’nci Maddesine istinaden (Açık Teklif) usulü 2 ayrı yerin satış ihalesi gerçekleştirildi.

İHALE KANUNA GÖRE

Hendek Belediyesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45’nci maddesine istinaden Açık Teklif (artırma) Usulüne göre  Bayrakte, Uzuncaorman, Paşaköy, Yağbasan, Sofular, Y.Çalıca, Çamlıca, Bıçkıatik, Soğuksu, Çayırbaşı ve Çakallık mahallelerinde 30 ayrı taşınmaz satışa çıkardı. Tarla, Topraklık, Bahçe ve Arsadan oluşan yerlerin satışa sunulduğu ihalede; 2 ayrı yer için 3 istekli ihale şartnamesine göre gerekli belgelerini tamamlayarak 18 Haziran 2021 Cuma günü Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne teslim etti.

HAYIRLI OLSUN

Başkan Babaoğlu’nun Başkanlık ettiği ihaleye Encümen üyeleri MHP Grup Başkanvekili Yaşar Aygüneş, AK Parti Grup Başkanvekili Hamit İsmailoğlu, Yazı İşleri Müdürü Onur Üstüncan ve Mali Hizmetler Müdürü Adem Dilaveroğlu ile teklif veren vatandaşlar katıldı.

 

YAPILAN İHALEYE GÖRE;

  1. Uzuncaorman mahallesinde (Ada/parsel: 2139/3) 155.400,00 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan topraklık için 2 istekli katıldı. İhale 10.tur artırmada 232 bin lira ile Havva Erdem’e kaldı.
  2. Çakallık mahallesinde (Ada/parsel: 125/143) 17.357,00 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan tarla için tek istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 20 bin lira ile Cevdet Acet’e kaldı.