Hendek Belediyesi

TÜRKAY İKİ İŞ YERİ İHALESİNİ TAMAMLANDI

Geri

TÜRKAY İKİ İŞ YERİ İHALESİNİ TAMAMLANDI

TÜRKAY İKİ İŞ YERİ İHALESİNİ TAMAMLANDI

Hendek Belediyesi iştiraklerinden olan TÜRKAY Hendek Yatırım ve Planlama A.Ş tarafından 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45’nci Maddesine istinaden (Açık Teklif) usulü 2 ayrı yerin satış ihalesi gerçekleştirildi.

 

İHALE KANUNA GÖRE

Hendek Belediyesi iştiraklerinden olan TÜRKAY Hendek Yatırım ve Planlama A.Ş.’nin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45’nci maddesine istinaden Açık Teklif (artırma) Usulüne göre “Zeki Cömert Parkı Aile Çay Bahçesi ve Alparslan Türkeş Parkı” iki ayrı işyerinin açık teklif usulü 36 aylığına kiraya çıkardığı ihalede; 2 ayrı iş yeri için 2 istekli ihale şartnamesine göre gerekli belgelerini tamamlayarak 12 Temmuz 2021 Pazartesi günü Türkay Muhasebe Servisine teslim etti.

 

YAPILAN İHALEYE GÖRE;

  1. Başpınar Mahallesi (Hendek Merkezde) bulunan ve 10.000 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan Zeki Cömert Parkı Aile Çay Bahçesi için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 10.200 bin lira ile Cem Coşkun’a kaldı.

 

  1. Yeni Mahallede bulunan ve 15.000 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan Alparslan Türkeş Parkı için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 15.500 bin lira ile SÜPRİZ KREŞ ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.’e kaldı.

 

Tamamlanan ihale sonrası İhale komisyonu yasal süre içerisinde karar verecek.