Hendek Belediyesi

VALİ KALDIRIM HENDEK´TEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Geri

VALİ KALDIRIM HENDEK´TEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

VALİ KALDIRIM HENDEK’TEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Hendek’i ziyaret eden Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım bir dizi temaslarda bulunurken, Başkan Babaoğlu geziler sırasında belediye çalışmaları ve projeler hakkında bilgi verdi.

KÜTÜPHANE-İSTİHDAM

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi temaslarda bulunmak için Hendek’e geldi.  Bilimsel Araştırma Merkezi ve Kütüphane projesinin de yer aldığı Psikososyal Destek ve Nitelikli İstihdam Merkezi proje alanında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, çalışmalar hakkında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’ndan bilgiler aldı. Burada yapılan incelemelerin ardından Vali Kaldırım’ın ikinci durağı Hendek’in üretken gücü olan Hendek Belediyesi Şantiye alanı oldu. Başkan Babaoğlu şantiye alanında yapılan gezi sırasında, Vali Kaldırım’a Hendek Belediyesi çalışmalarını ve projelerini anlattı.

ŞANTİYE SONRASI ŞEYHLER MAHALLESİ

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Başkan Turgut Babaoğlu ve beraberindeki heyet son olarak Şeyhler Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Kaldırım, Şeyhler Mahallesinde bulunan ve restore edilmesi planlanan Şeyh İzzettin İsmail Efendi türbesi hakkında Başkan Babaoğlu’ndan bilgi aldı. Şeyh İzzettin İsmail Efendi türbesinde dua eden Vali Kaldırım türbe ziyareti sonrası çocuklara oyuncak hediye etti. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a Hendek’e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür etti.