Hendek Belediyesi

VALİ NAYİR HENDEK´E VEDA ETTİ

Geri

VALİ NAYİR HENDEK´E VEDA ETTİ

VALİ NAYİR HENDEK’E VEDA ETTİ

10 Haziran tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hendek’e veda ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAMLIKTA

Vali Nayir Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Hendek Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Fatih Ergün tarafından karşılandı.

GÜZEL HİZMETLER 

Vali Nayir, Kaymakam Acır, Başkan Babaoğlu ve protokol ile bir süre sohbet etti. Salgın sürecinde değinen Vali Nayir, Sakarya’ya hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu söyledi. Sakarya halkına teşekkür eden Nayir, tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını ve güzel hizmetlere imza attıklarını ifade etti.

BAŞARI DİLEDİ

Vali Nayir yapılan görüşmenin ardından Hendek’ten ayrılırken Başkan Babaoğlu yayınladığı açıklamada, “Hendek'imize katkıları ve hizmetlerinden dolayı sayın Valimize hemşehrimlerim adına teşekkür ediyor, yeni görevinde ve yaşantısında kendisine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.