Hendek Belediyesi

YARALILARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Geri

YARALILARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

YARALILARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’te havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada yaralanan vatandaşları ziyaret etti.

 

EVLERİNDE ZİYARET

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ile birlikte patlamada yaralanan Nezihe Hamzaoğlu’nu ve Nermin Arş'ı Karatoprak mahallesinde bulunan evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerini ilettiler. Devletimizin tüm imkanlarının seferber edildiğini anlatan Vali Kaldırım, yaralı vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını söyledi.

 

DEVLET VATANDAŞININ YANINDA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu patlamada yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Vefat eden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmet ve dua ile anıyoruz. Rabbim geride kalanlara sabırlar versin. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Yaralı vatandaşlarımızın da bir an evvel sağlığına kavuşmaları için dua ediyoruz. Devletimiz vatandaşlarımızın yanında” ifadelerini kullandı.