Hendek Belediyesi

YENİMAHALLE’DE 4 AYRI SOKAKTA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Geri

YENİMAHALLE’DE 4 AYRI SOKAKTA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi ekipleri, Yenimahalle’de 4 ayrı sokakta asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

4 SOKAK TAMAM

Hendek Belediyesi tarafından Yenimahalle’de toplamda 4 ayrı sokakta sıcak asfalt çalışması tamamlandı. Çalışmalar kapsamında ekipler, Beştepeler Caddesine bağlanan 2000 nolu sokak ile yine Beştepeler Caddesi ile Servetiye Caddesini birbirine bağlayan 2050 nolu sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ayrıca daha önce Yağmursuyu altyapısı tamamlanan fakat doğalgaz çalışmaları nedeniyle üstyapı çalışmalarına ara verilen Yıldırım Beyazıt Caddesi 2029 nolu sokakta ile Yenimahalle Atatürk Bulvarı E5 Yan yol bağlantı yolu da sıcak asfalt ile buluştu. Çalışmaların program dahilinde devam edeceği açıklandı.

BAŞKAN BABAOĞLU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Dün akşam saatlerinde Yıldırım Beyazıt Caddesi 2029 nolu sokakta devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar dileyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, kişisel Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ekiplerimizin sıcak asfalt mesaisi aralıksız devam ediyor. Yenimahalle’de oluşturduğumuz sağlam ve sağlıklı altyapının ardından 2000, 2029 ve 2050 nolu sokakların sıcak asfalt serimleri ekiplerimiz tarafından tamamlandı. Tüm vatandaşlarımıza sabır ve destekleri için teşekkür ediyoruz.” dedi. Başkan Babaoğlu ayrıca her gün farklı bir mahallede çalışmalarımız devam ederken, ekiplerimiz ihtiyaç duyulan anda hızlı ve etkin çözümler üreterek problemleri sırasıyla çözüme kavuşturmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

saha çalışmalarına kesmeden devam hendek belediyesi ekipleri yenimahallede ayrı sokakta asfaltlama çalışması gerçekleştiri sokak toplamda sıcak asfalt tamamlandı çalışmalar kapsamında ekipler beştepeler